Menu

All my life, and NOT ONLY

Witaj, na moim blogu znajdziesz tematy z życia codziennego.

Trochę o mnie.

jaginaa

Witaj drogi człowieku!

No może jak nie jesteś człowiekiem ale czymś innym to też Witaj. Znalazłeś się tu w 99,9% przypadkowo lecz możliwe że jesteś tym 00,1% który/która przybyła Tu bo kto jej o tym blogu powiedział bądź napisał. W każdym razie proszę Cię zostań Tu jeśli możesz.

Teraz napiszę trochę o mnie.

Mam na imię Jagoda, mieszkam na zadupiu gdzie nic prawie nie ma dziwie się, że jest tu internet i jacyś ludzie ja na ich miejscu bym się już dawno temu stąd wyprowadziła no ale moi kochani rodzice uważają, że to zadupie jest prze-przepiękne, nie napiszę gdzie pokładanie się ono znajduje bo jeszcze przyjdziesz/przyjdziecie i zabierzesz/zabierzecie mi laptopa na którym to piszę i wtedy moi drodzy umrę z nudów i zostanę pochowana na tym zadupiu czego za ch*ja nie chcę. Powracając do opisania mnie mam młodszego brata który mnie nie lubi a ja Go też. Moje hobby to wkurwi*nie innych, pisanie, fotografia, czytanie książek {bardzo dobre na sen} Jeśli chodzi o mój wygląd to jestem szczupłą brunetką o brązowych oczach. 

BĘDĘ PRÓBOWAĆ DODAWAĆ WPISY REGULARNIE,ale różnie pewnie z tym będzie.

 

PS. Pisanie tego zajęło mi 2 godziny mojego cennego życia. Więc miej litość dla człowieka i przeczytaj to uważnie. Spytacie czemu 2 godziny? Dlatego iż moi rodzice i mój brat ciągle odciągali mnie od napisania tego cudownego wpisu, którego w 99.9% nikt nie przeczyta.

© All my life, and NOT ONLY
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci